Bos Villa met hottub & sauna - 8 persoons

Bos Villa met hottub & sauna - 8 persoons

De gezellige Bos Villa in Otterlo biedt een perfecte combinatie van comfort, luxe en natuur. Deze ruime villa is geschikt voor 8 personen en beschikken over 4 slaapkamers, ensuite badkamers en een prachtig buitenleven. Ideaal voor een ontspannen vakantie met familie of vrienden, te midden van de rustige natuur.

Indeling en faciliteiten van de Bos Villa
De Bos Villa is verdeeld over twee verdiepingen en biedt volop ruimte en privacy. De villa is ontworpen met luxe en comfort in gedachten, zodat u optimaal kunt genieten van uw verblijf.

Begane grond: Bij binnenkomst komt u in een lichte, ruime woonkamer met comfortabele zitmeubelen en een moderne tv, perfect voor gezellige avonden. De open keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een Quooker, vaatwasser en koel-vriescombinatie. Op de begane grond vindt u ook één slaapkamer met ensuite badkamer, ideaal voor gasten die de voorkeur geven aan een slaapkamer op de benedenverdieping.

Eerste verdieping: De overige drie slaapkamers bevinden zich op de eerste verdieping, elk met een ensuite badkamer, zodat iedere gast kan genieten van ultieme privacy en comfort.

Om de Bos Villa heen

De Bos Villa biedt volop mogelijkheden om het buitenleven te omarmen. Via de openslaande deuren in de woonkamer stapt u zo naar de overdekte veranda met terras. Hier kunt u genieten van het prachtige uitzicht op de omliggende natuur. De aangelegde tuin rondom de villa maakt het plaatje compleet, zodat u volop kunt genieten van de frisse buitenlucht.

Maak tijdens uw verblijf gebruik van de uitgebreide voorzieningen op Park Berkenrhode. Resort Valley grenst direct aan Park Berkenrhode.

Duurzaam en comfortabel
De Bos Villa is volledig gasloos en biedt moderne, duurzame voorzieningen. Waterbesparende douchekoppen en LED-verlichting dragen bij aan het minimaliseren van het energieverbruik. Het vegetatiedak bevordert de biodiversiteit in de regio, terwijl de optie om zonnepanelen toe te voegen de villa nog duurzamer maakt. Comfort is echter altijd gewaarborgd: de villa beschikt over airconditioning en vloerverwarming, zodat u in elk seizoen kunt genieten van een aangenaam binnenklimaat.

De Bos Villa is de perfecte keuze voor een luxe vakantie te midden van de natuur in Otterlo. Of u nu op zoek bent naar rust of avontuur, deze villa biedt alles wat u nodig heeft voor een onvergetelijke vakantie. Kom tot rust, ontdek de natuur en geniet van luxe in Otterlo

De ideale bestemming voor uw volgende uitje!

Huiscode VEL05008
Vanaf   € 567,57

Exclusief
Eventuele bijkomende variabele kosten

Op basis van 2 nachten
di 01-04-2025 t/m do 03-04-2025
Regio Veluwe - Wekerom
2 huisdieren
wifi aanwezig
8 personen
4 slaapkamers
Stap 1. Kies een verblijfsduur reset kalender
Verblijfsduur:
Mogelijke aankomstdatum
U kunt ons ook altijd bellen +31-85-8008833 Huiscode VEL05008
Uw geselecteerde periode
Servicekosten
€ 348,00 op factuur
Toeristenbelasting
€ 1,55 p.p.p.d. op factuur
Bedlinnen (exclusief opmaakservice)
€ 11,75 p.p. op factuur
Wait tijdschriften en (luister)boeken
Inbegrepen
Prijs geldt voor
1 Tot 8 personen
Let op: bijkomende kosten
Veilig en vertrouwd op reis
Simpel en snel!
iDEAL, Creditcard of Internetbankieren
Woonkamer
Televisie Vloerverwarming Airco
Keuken
Vaatwasser Afzuigkap Koelvries combinatie Inductie koken Nespresso apparaat Quooker: ja
Slaapkamer
Aantal slaapkamers met 2 bedden: 4 Aantal slaapkamers: 4 Kledingkast Maximaal slaapgelegenheden: 8 Boxspring bedden
Badkamer
Toilet Apart toilet: 1 Wastafel Douche & Toilet gecombineerd Aantal wastafels: 3 Aantal badkamers: 3
Bekijk meer faciliteiten

Wij gebruiken uw persoonlijke gegevens alleen voor de behandeling van de informatieaanvraag.

Laatst bekeken vakantiehuisjes

9
€ 410,60

Inclusief
Schoonmaakkosten

Exclusief
Eventuele bijkomende variabele kosten

Vakantiehuis het Hijgend Hert in Emst